I just recently got into diy I make mostly unflavored and unflavored with a few drops of menthol my recent order was 90$ a liter of 60mg vg nicotine base and a liter of vg according to my calculations I can make over 60, 30ml bottles of my current favorite juice. If I went to my local b&m and bought that many bottles of juice I would be spending well over $1000 wow! Why didn't I start this two years ago? So how much money are you saving?