Good morning Dale, Fran, Gracie.
Back. Got carb cleaner and gloves too.
Peanut Butter! They had a "run" on large size jars creamy Jiff peanut butter. Most other kinds and brands were there. So I had to
buy a two pack of large jars for 11 bucks! Was like 1/4th the store-costs! Oy
Pies. Pies where NINE dollars and change. I don't remember the cents, I saw the nine and kept walking. No way. Make my own (probably won't make any).