Hey Ladies I've been going around trying to find the best prices, I decided to make a price comparison for the VG I found, all VG is food grade and has been calculated at price per fluid ounce.
LorAnnOils @4oz size $.75\floz
LorAnnOils @16oz size $.59\floz
JuicyLiquid @1oz size $2.00\floz
Netrition @16oz size $.41\floz
LorAnnOils @16oz size $.59\floz
JuicyLiquid @1oz size $2.00\floz
Netrition @16oz size $.41\floz
If there is a site for it you want me to add just let me know.