I realized I spent almost 200 dollars last month on vaping stuff so I'm done buying.
200 dollars in a month made me want to puke.
But I have 2 gallons of VG and a gallon of pg...a liter of nicotine..an istick100 and plenty of tanks and drippers and 2 mech mods so I'm going to just use the diy flavors I have left and go from there..
Oh, but you're going to save a ton of money in the long run making your own juice. Its expensive to get started, but when you realize you'll get gallons of juice out of it, its a great idea. I'm doing the same now and I spent a ton of money last month. However, I don't expect to spend again until I need more flavorings. And eventually more pg and vg.