• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Moje epapierosy "zlota kropelka".

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Zanim sprobowalam pierwszego epapierosa, slyszalam o nich ale nigdy tego nie bralam tego powaznie poiewaz przekonana bylam, ze jest to jedna z wielu metod wyciagagania z ludzi pieniedzy.
Oczywiscie nic nowego nie powiem, ze jak wielu probowalam rzucic palenie papierosow i nigdy nie mialam w tym powodzenia. Plastry, pigulki, terapia i inne czary mary... i nic... paczka na dzien i minus 7 dolarow z kieszeni.
Miasto i Stan gdzie mieszkam zabrania calkowicie palenia papierosow w miejscach publicznych a niepalenie jest moda bardzo ekskluzywna.
Jakiegos dnia po przypadkowej rozmowie o epapierosach wstapilam do sklepu branzowego z wyrobami tytoniwymi i kupilam mojego pierwszego MINI epapierosa (tylko takie tam sprzedaja marki nie pamietam juz). Wrocilam do domu, rozpakowalam no i ... zabawa sie zaczela. Oh, ten MINI... ta baterie trzeba bylo ladowac co 10 minut... pare zaciagniec i znowu ladowanie... pare zaciagniec i ladowanie i tak w kolo Macieja. I tak bylo przez nastepne kilka dni ale dni bez... normalnego papierosa:p.
Po pierwszym dniu uwierzyc nie moglam, wrocila nadzieja.Wszyscy moi przyjaciele sa niepalacy to i zadnej porady od nich miec nie moglam, ze mozna wystartowac bardziej luksusowo. Jaki byl -to byl ten MINI- ale mi posmakowalo. Kartridze szybko sie popsuly to zaczelam kapac na atomizer i jeszcze lepiej mi smakowalo. Jeszcze wtedy zielonego pojecia nie mialam, ze to dripping ktory cieszy sie szalona popularnoscia wsrod epalaczy.
Ta kropelka na atomizer to moja "zlota kropelka" bo utrzymala mnie bez papierosa przez czas kiedy listonosz dostarczyl moj pierwszy "prawdziwy " epapieros: Joye 510 i o ktorym dowiedzialam sie z ecig forum.
Ecig forum bylo i jest moim doradca i profesorem z habilitacja. Dzeki Ci Za To E-CIG FORUM !
No i tak sie zaczelo... nowa pasja... nie taka znowu tania ale za to ZDROWSZA. Rok i szesc miesiecy bez papierosa ! Na kominie zapisac!!!
Po Joye 510, nastepny moj epapieros to Joye Ego, a potem Joye Ego-Tank, Boge Leo, tube mode from Nhaler (US made) no i oczywiscie moje kochane US made efajki (epipe). Ekspetyntowanie z woltami co lepszy 3.7 czy 5 or wiecej.
Dostep do roznych produktow jest swietny i jest coraz wiecej nowych produktow. Dla mnie osobiscie najwazniejszey jest komfort obslugi . Moje marzenia to zeby tanki (moje ulubione)pracowaly dlugo bez wymiany knotow a cartomizery mialy lepszy aromat.
Prosze napiszcie o swoich epapierosach i doswiadczeniach z kartomizerami, tankami.
Jezeli ktos z Was ma klopot z angielskim czy tez z przetlumaczeniem tekstu ,chetnie pomoge:).
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Ja e-palę już od ponad trzech lat i nie ma już mowy o powrocie do palenia tytoniu. E-papierosów już miałem dużo różnych modeli, dopiero model typu ego okazał się tym udanym, ale moim marzeniem jest u Was produkowany model "ProVari" o regulowanym napięciu, jest on jak na moją kieszeń bardzo drogi, ale muszę go mieć i to marzenie już za kilka dni się spełni :)
 

PilotPL

Full Member
May 29, 2011
20
0
Gdynia Poland
Witaj Kasiu. Każdy kiedyś jakoś zaczynał przygodę z e paleniem i różne wyniki osiągał. Szkoda że nie każdemu udaje się przetrwać. Ja e palę podobnie jak i Ty, około 18 miesięcy. Zaczynałem od pena, lecz na szczęście zaraz wyszedł pierwszy model eGo i myślę że własnie ten model pomógł mi przetrwać w e paleniu. Z tym że na ego nigdy nie podchodziły mi kartomizery. Jakieś za słabe były, za mało dymu (pary) dawały. Przechodziłem również przez tanki, ale to była krótka przygoda. Zabawa w knoty nie jest dla mnie.:glare: Wolę proste rozwiązania. Zadowoleniem pełnym były big atomizery B. Rozkosz mocy i ilości dymka. Od miesiąca jestem posiadaczem hamerykańskiego wynalazku Pro Vari. I to jest to dla kartomizerów. Stały się dla mnie nr1. Regulowanie napięcia daje nowe możliwości. :p
Pozdrawiam.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
ProVari ma chyba jedna z najepszych opini tutaj :thumbs: !

Jeszcze sie wstrzymuje z kupnem i co myslicie o Diamanté from Vaprlife.com ?
the%20diamant.jpg
the%20diamant%202.jpg
( chlopaki czy ja moge podawac linki ? po regulamine to tylko przelecialam :p, nie chce miec klopotow z szanownymi moderatorami).

Dzisiaj otrzymalam piec nowych Dual Coil Colosal Cartomizers from Nhaler. Bede pozniej opisac jak sie sprawuja.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Ja e-palę już od ponad trzech lat i nie ma już mowy o powrocie do palenia tytoniu. E-papierosów już miałem dużo różnych modeli, dopiero model typu ego okazał się tym udanym, ale moim marzeniem jest u Was produkowany model "ProVari" o regulowanym napięciu, jest on jak na moją kieszeń bardzo drogi, ale muszę go mieć i to marzenie już za kilka dni się spełni :)

Gratulacje ! i fantastycznego wapowania Lesmie ! :)
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Dzięki, tego Diamante mało znamy, nikt go u nas chyba jeszcze nie ma i kupić go to trochę tak jak kupić kota w worku, jest tylko trochę tańszy od ProVari, nie wiadomo czy wysyłają do Polski. Ładny jest, poza tym trudno coś powiedzieć. W ProVari uzyskano regulację napięcia z jednej tylko batki 3,7 V, w Diamante z dwóch i choćby z tego powodu ProVari wydaje się być bardziej zaawansowany technologicznie. ProVari ma już u nas dwadzieścia parę osób i jest już przez nas wypróbowany i ma bardzo dobrą opinię.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Dzięki, tego Diamante mało znamy, nikt go u nas chyba jeszcze nie ma i kupić go to trochę tak jak kupić kota w worku, jest tylko trochę tańszy od ProVari, nie wiadomo czy wysyłają do Polski. Ładny jest, poza tym trudno coś powiedzieć. W ProVari uzyskano regulację napięcia z jednej tylko batki 3,7 V, w Diamante z dwóch i choćby z tego powodu ProVari wydaje się być bardziej zaawansowany technologicznie. ProVari ma już u nas dwadzieścia parę osób i jest już przez nas wypróbowany i ma bardzo dobrą opinię.

Widzisz Lesmie jak mi dobrze poradziles z tymi batkami bo ja to bym o tym nawet nie pomyslala :)
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Palę e-liquidy przeważnie własnej roboty, o mocy 18 mg/ml, oparte na PG 70%, VG 30% + różne aromaty, głównie tytoniowe i nie słodkie.
Provari jest boskie, trzymając go w ręce ma się wrażenie trzymania naprawdę profesjonalnego urządzenia a regulacja napięcia w zakresie 3,3 - 6 V małymi krokami co 0,1 V pozwala na dobranie do własnego gustu idealnej proporcji pomiędzy intensywnością dymienia a smakiem.
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Witam pourlopowo,
Troche mnie nie bylo i juz sporo do nadrabiania.

Lesmie pozno, bo pozno, ale ja tez Ci gratuluje PV. Wiemy jak wielkim marzeniem bylo ono dla Ciebie.
Ja sie zastanawialam nad czarnym, ale w koncu wzielam satin silver, w sumie mam juz dosc czerni ;)
Ostanio mam nawet jakis kryzys z e-p po urlopie i nie moge znalezc swojego aromatu, nic mi nie smakuje.
Wrocilam tymczasem do ostatnio nielubianych przeze mnie miet i mentholi :laugh:

Kasia, po przejsciach z eGo Boosterem (wspolczuje), o ktorych wlasnie czytalam, moze sie skusisz w koncu na PV?
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Hello Mikad ! Tak bardzo sie ciesze, ze wrocilas :) bo ja tu sama z naszymi mezczyznami ( ale fajni sa ! :laugh:).

Jak Ci wapowanie nie smakuje to zjedz sledzika i sie polepszy:p.

A tak, mam niezla przygode z tym Boosterem kurdupelkiem. Tak na serio to naprawde z wygladu jest sliczny i bardzo malutki i cale 10 minut sie nim cieszylam.
Jak te baterie w koncu wykopalam to dalej mrugaly. Sprzedawca mi powiedzial ze to nie jest niebezpieczne tylko, ze mrugaja poniewaz informuja ze cos tam w dyspozytorni w srodku bateri jest klopot.
Jak to wszystko razem spakowalam do wysylki to koperta wygladala jak dyskoteka, cala mrugajaca. Na kontroli na granicy to by chyba wszyscy pouciekali ze strachu.
Wypakowalam te nieszczesne baterie i wyslalam paczke bez nich. Oczywiscie mrugaja do dzis, tym razem zanioslam je do piwnicy i wlozylam do starego,stalowego biurka, moze sie tam wymrugaja.
Musze te historie z bosterem zakonczyc tak czy inaczej, jak przysla nowego to jeszcze raz sprobuje.

Jak na razie to sie dialektuje eGo Mega podwojna grzalka kartomizerami o ktorych juz pisalam. Nic dodac, nic ujac po prostu wspaniale. Zaden jeszcze sie nie zepsul i tylko to co mam do zrobienia to napelnic plyn.
 
Last edited:

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
He he, Lesmie w siodmym niebie ;) Fajnie, ze znalazles swoj "ideal".

Kasia, ale masz przejscia z tymi bateriami :ohmy:
Jesli byly jeszcze porzadnie naladowane, to Ci moga mrugac i mrugac.
Tym zakopaniem ich w ogrodku i mrugajaca przesylka to mnie niezle rozbawilas, chociaz wiem, ze Tobie do smiechu nie bylo.
Jednak rozumiem Cie, ze boostera jeszcze sprobujesz, bo faktycznie niezle sie prezentuje i mnie tez ciekawi jak sie sprawuje niefelerny egzemplarz, wiec czekam na rozwoj zdarzen :)

Ja w sobote znow jade na wakacje. Tym razem na dluzej (4tyg) i do Polski. Postaram sie wpadac na forum, ale niestety to juz nie bedzie to samo co w domku :(
Kryzys z e-p jakos przetrwam, bo cieniasem nie jestem ;) :laugh:
Tak, ze jak wroce po wakacjach, to nie sadze, zeby sie wiele zmienilo.
No, ale do soboty jestem :vapor:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Mam cicha nadzieje, ze nowy boster bedzie pracowal dobrze. Nie widze na forum jakiegos ogromnego zainteresowania i wielu postow jak na razie. Moze sie rozkreci i bedzie wiecej opinii od epalaczy, ktorzy nie sa wynagradzani przez producentow czy sprzedawcow ( to tez dobry temat na dyskusje).

Mikad odezwij sie jeszcze przed wyjazdem i ja Ci zycze wspanialych wakacji w KOCHANEJ POLSCE !:laugh:
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Kasiu dzieki, poki jestem w domciu to moge jeszcze pisac bez problemow, czyli do piatku wieczora, bo sobota rano juz tylko walizki, samolot i do Polandii ;) a tam piwko, kieblaska i sledziki juz czekaja :laugh:

Co do opinii "niezaleznych" epalaczy, to sa one chyba najbardziej cenne dla nas, wiec zawsze sie na nie czeka.
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
mikad - ustniki też czekają...:)
jimixxx dziekuje Ci bardzo, juz za pare dni bede je miec :)

To Polska to u was Polandia? :ohmy:
Upss, mam nadzieje, iz nikt sie nie obrazi, ze mi sie wymknelo, bo dokladnie tak wsrod polskich znajomych nazywamy Polske, Francje zas Frankowo ;)
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread