• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Moje epapierosy "zlota kropelka".

Status
Not open for further replies.

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
  • Deleted by Edward Nozycoreki

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Ja juz pisalam na zielonym, ze kolejne zmienne napiecie nie jest mi potrzebne (nie powiem, ze nigdy nie nabylam niepotrzebnej mi rzeczy :laugh: ).
Nie jest piekne, mnie osobiscie wygladem nie zachwyca. Natomiast jesli chodzi o jego jakosc, to jesli bedzie ok, byc moze nabede z ciekawosci, wiec nie zarzekam sie ;)
Moim zdaniem, to dobrze, ze chinscy bracia wypuscili to urzadzonko, bo byc moze bedzie dla wielu osob alternatywa dla niedostepnego dla nich PV ze wzgledu na cene.
Miejmy nadzieje, ze nie bedzie tylko kolejnym bublem, "poprawianym" bez konca z marnym efektem.
Jestem, byc moze, niepoprawnym optymista tym razem. Sama mam w domu kilka chinskich wynalazkow, nie z tematu e-p, ktore sprawuja sie bardzo dobrze i nieraz swoja zywotnoscia przewyzszaja markowe produkty. Choc to niestety wyjatek od reguly :?:
Z ciekawoscia czekam na opinie uzytkownikow:vapor:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Na stronie internetowej ProVari widzialam, ze maja ze zlotym 24 karat pokryciem.
Doszlam do wniosku,ze tubowe mody jakos nie podchodza ... nie wiem jakos ich nie czuje i nie chce swiatelek.
Chcialabym sie cieszyc jak kupie i moc wziasc do pracy tez. Wreszcze zdecydowalam8-o:hubba: !!!
zrobilam pre-order na:vvpv . Ratunku... powiedzcie co myslicie o tym 8-o:hubba: ?
 
Last edited:

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Na stronie internetowej ProVari widzialam, ze maja ze zlotym 24 karat pokryciem.
Ochyda to PV 8-o

Doszlam do wniosku,ze tubowe mody jakos nie podchodza ... nie wiem jakos ich nie czuje i nie chce swiatelek.
Chcialabym sie cieszyc jak kupie i moc wziasc do pracy tez. Wreszcze zdecydowalam8-o:hubba: !!!
zrobilam pre-order na:vvpv . Ratunku... powiedzcie co myslicie o tym 8-o:hubba: ?
Ja wrecz przeciwnie, box-y zupelnie do mnie nie przemawiaja poki co :blush:
Wiec nie bede sie wypowiadac.
Mnie sie podobaja jednak mody z rodzinki GG :rolleyes:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
hmm VVPV to widzialem od 3-4miesiecy tam wisi...i wiecznie preorder

:laugh:... a ludzie zapisani w kolejce juz od ponad roku...to jak na mnie przyjdzie kolej to pewnie dostane za rok. Ale tak na serio, to chyba juz koncza etap doswiadczalny i produkja za "rogiem".
Masz jakas mysl na temat tego malego "gada"?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread