• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Moje epapierosy "zlota kropelka".

Status
Not open for further replies.

Mellan

Full Member
Jun 12, 2011
23
0
58
Szczecin, Poland
[...]Jak to wszystko razem spakowalam do wysylki to koperta wygladala jak dyskoteka, cala mrugajaca. [...]
:laugh: Ano to tak śmiesznie wygląda :laugh:
Od niedawna pracuję na etacie na stoisku z ep i zdarza mi się wysyłać kopertę z reklamacjami do dystrybutorów. Często są w nich baterie automatyczne, które się zaświecają i widać to przez te bąbelki. Panie na poczcie podchodzą do tego nieufnie, ale biorą listy i ślą gdzie trzeba :laugh:
Szkoda bateryjek. Na Twoim miejscu wysłałbym je w jakimś pudełeczku, bo dystrybutor pewnie nie dostarczy Ci nowych w zamian.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
A wiec znalazlam w moich epapieros "skarbach" troche juz stara baterie ego ale pracuje dalej dobrze. Kolor tylko nie lubialam bo byl rozowy. No i chcialabym Wam pokazac co zrobilam:

IM002720.jpg
IM002722.jpg

Bardzo bym chciala aby Wam sie podobal:p, bo jestem bardzo dumna z siebie i nawet ten winyl prosto poucinalam:laugh:.

Inspiracja byl post na forum:

http://www.e-cigarette-forum.com/forum/cosmetic-mods/200200-classy-looking-easy-vinyl-skin-mod.html
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Różowe ego??? :laugh::laugh::laugh:
Nie no, teraz wygląda klasowo!
Co jak co, ale pomimo stylowo męskich fajeczek, twoim e-petkom urody odmówić nie można.

Kasia - sercem Gdańszczanka?


No tak, rozowe :laugh:, przeciez dziewczynka jestem , kup sobie niebieski bo chlopczyk jestes:laugh:

Kocham polnoc Polski i nasze piekne morze. Kazdego roku jezdzilismy do Gdanska z Bratem i Rodzicami na wakacje.
Czasem mysle, ze jak kiedys powroce do mojej kochanej Ojczyzny to osiedle sie w tych terenach.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
A wiec pare dni minelo to moglam poprobowac moje nowe eGo, ktore moge palic na trzy rodzaje napiecia: 3.2V - 3.7V - 4.2V.

Czytalam jeszcze przed kupnem, dosc ostrozne-krytyczne opinie na temat tego epapierosa. glownym atutem w tej nieufnosci byla tylko trzystopniowa zmiana napiecia ze szczegolnym zwroceniem uwagi na fakt, ze malo kto bedzie palil na napieciu 3.2.. a jesli tak... to zostaje tylko 3.7V i 4.2V..

W dolnej czesci baterii jest podluzne okienko z piecioma malutkimi prostokcikami w srodku, ktore za kazdym przycisnieciem guzika paleniowego ( .. to chyba dobrze to nazwalam ... no ten guzik ktory wlacza papieros... i sie swieci...), beda sie swiecily na czerwono. Jak bateria jest swiezo naladowana to pala sie wszystkie piec (kolor czerwony). W miare palenia jak bateria sie wyczerpuje, prostakaciki znikaja i jak jest jeden...ladowanie. Bateria wystarczy na okolo 4 do 5 godzin dobrego palenia. Ladowanie baterii trwa troche dluzej niz normalnej.
Posrodku baterii jest cieniutka obraczka, krora sie zapala po nacisnieciu guzika paleniowego. Sam guzik paleniowy nigdy sie nie swieci, tylko obraczka . Ta obraczka jest umieszczona pod guzikiem i jest bardzo dobrze widoczna bo swiatelka sa dosc jaskrawe.
Na 3.2V obraczka ma kolor czerwony, na 3.7V czrwono-niebieski i na 4.2V niebieski. Jesli chce zmienic napiecie nacisnam piec razy guzuk paleniowy... " i tak w kolo Macieja ".

Papieros pracuje bardzo dobrze i zaciagniecia sa bardzo plynne. Mozna blyskawicznie przeskoczyc na inny stopien, bez patrzenia na papieros...piec razy na guzik i zmiana. Roznice sa bardzo dobrze odczuwalne.
Nigdy nie przypuszczlam, ze bede tak lubiec 3.2V... bardzo mila niespodzianka ! Dymek na 3.2 jest nieco chlodniejszy i ma bardzo dobry smak. Na 3.7V dymek cieplejszy i rowniez bardzo smaczny ( duzo lepiej niz na normalnej eGo baterii ). W nowym eGo konystencja dymu jest lepsza... jak by to wyrazic?... bardziej intensywna,zwarta, smak jest bardziej wyrazisty . No i znowu inne doswiadczenia na 4.2V bo dymek jest cieplutki, smak tez wyrazisty.
Cieplota dymu inna, a w tym samym, smaki wspaniale na wszystkich trzech stopniach.. Dla mnie osobiscie, te, proste trzy stopnie bardzo odpowiadaja. No i ten 3.2V tak mnie milo zainteresowal .

Trzy zmiany...mile trzy zmiany, piekno bez ekstawagancji.
Malutki i lekki, prosty i funkcjonalny, elegancki, moge palic w domu albo zabrac ze soba gdy wychodze. No i te swiatelka...w ciemnosci to na "latarkowy" etat zatrudnie :laugh:.

Note: tank atomizery, ktore mi przyslali do tego kompletu.. nic nie warte. Jak rozebralam, zeby zobaczyc jak knot pracuje to stwierdzilam, ze sa inne od normalnych. Budowe w srodku maja taka sama jak Leo tank atomizery (knot przytwierdzony do coil).
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Jesli ktos bedzie wlascicielem zmienno napieciwych baterii to ja mysle, ze przestanie uzywac normalnych... mowie Wam... swietne ! Normalne baterie uzywam tylko do eGo Booster.
A teraz to mam do Was pytanie... a co by bylo jak podlacze boosterek do zmienno napieciowej baterii:blink:
Nie bede nic sama kombinowac bez Waszej opinii zeby czgos nie przypalic:laugh:
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
..i kto by pomyslal... ze niepalenie analogow moze sprawic tak duzo zadowolenia.
Dokladnie ;)
Ja przeszlam na e-papieroski tylko dlatego, ze nie mialam tak naprawde ochoty rzucic palenia, bo za bardzo to lubilam. Ale aspekt zdrowotny jednak do mnie przemawial i postanowilam pozegnac ten nalog, a nie zostac "bez niczego". Raz, ze sie udalo, dwa ze mam teraz wiecej przyjemnosci z nowego nalogu, wiecej swobody i oczywiscie wiekszy wybor :laugh:
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Ja chciałem się już pozbyć palenia analogów, bo po tak długim czasie ich palenia czułem się po nich coraz gorzej, ale nie dawałem sobie z tym rady i e-p okazały się wybawieniem. Teraz mogę oddawać się przyjemności palenia bez, jak mam nadzieję, złych konsekwencji zdrowotnych. Nie odczuwam że e-palenie mi szkodzi, czego nie mogłem już powiedzieć jak paliłem analogi, do tego e-palenie mniej mnie kosztuje.
 

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Lesmie, ja nie palilam moze tragicznie dlugo, bo 20 lat. Byly okresy, ze po 2 paczki dziennie, ale na ogol mniej. Ja to kochalam, do ostatniego analoga wypalonego w dniu, kiedy moj e-p sie pojawil. Czulam sie z tym dobrze i jedyna rzecza jaka mi przeszkadzala to byl smrod, jaki po sobie zostawialy papierosy ;)
Po kazdym wypalonym mylam rece, zeby. Nigdy nie palilam u siebie w domu, ani w samochodzie. Zawsze marzyly mi sie pachnace papierosy, albo przynajmniej bezzapachowe. No i mam w zasadzie wszystko czego chcialam, nawet nie bylo to takie trudne do zrobienia. Do tego pale gdzie popadnie, czego nie moglam wczesniej. Ech zycie jest piekniejsze.
I co ostatnio stwierdzilam, dym papierosowy mnie nie drazni az tak bardzo, jak w okresach, kiedy rzucalam palenie bez e-p. Mialam wtedy nie niego alergie :laugh:

Kasia zyjesz? Co porabiasz?
 

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread