• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Wszystko o modach.

Status
Not open for further replies.

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Spider's Web VV Splash w/ Volt Meter
(pajeczyna VV Splash) od VV Spider's Web w/ Volt Meter
Jest na 2 baterie 14500 3.7V 900 mAh,
Zmienne napiecie od 2.8V do 7.4V,
Jestem bardzo zadowolona z tego moda, vapuje sie kapitalnie.
Zadnych klopotow od trzech tygodni odkad kupilam.
Ja ma maly srubokret to zmiany napiecia ale wiem od Shan jesli
sie zamowi to zrobi rowniez pokretlo do zmian.
Moj juz byl gotowy i trudno by jej bylo wbudowac po wykonaniu.
Nie jest latwo kupic te mody a ma rozne...bo jak sa w sklepie internetowym to blyskawicznie
sa kupowane.
Ten Box jest wykonany bardzo solidnie i te wszystkie druty i smajery sa bardzo
mocno i solidnie zamocowane. Obudowa jest z twardego plastiku.
Jeszcze mi nigdzie nie upadl ale nie obawiam sie aby moglo sie cos zepsuc...
ale rzucac nim nie bede :laugh::laugh::laugh: .
Zabieram go ze soba wszedzie i na zawody szermiercze tez.Jest bardzo przyjemny w dotyku
i w uzyciu.No i ta moja zalakierowana pajeczyna jak juz mowilam jest poprostu
wspaniale brzydko-piekna.
Jeszcze wspomne o mojej zeberce :laugh:, ze sprawuje sie bardzo dobrze tez.
Na dzisiaj to wiem napewno, ze moja uwaga na mody bedzie skierowana na
boxy robione z drzewa ze zmiennym napieciem i pojemnikiem na plyn :).

f71bl.jpg


ic786w.jpg


do9g5c.jpg


2dhe77m.jpg
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
No i mam Lava Tube :D

Hej...hej... gratulacje Kaazz :laugh:.
Popykaj troche :vapor: i napisz jak sie pali i zrob zdjecia dla nas.

Widzialam na 'zielonym" ze Mikad ma Gapetto. Mikus napisz Twoja opinie kochana. Co tam u Ciebie slychac:).

No i u mnie dzisiaj niespodzianka bo moj Du Bocage v1.1
jest juz w domu i baterie sie laduja :vapor::evil:


PS. Kaazz... zawsze zapomne Ci powiedziec, ze okropnie lubie Twoj avatar...zajewabiscie swietny ten ludek !!! :laugh:
 
Last edited:

lesmie

Full Member
May 28, 2011
48
4
Wrocław Poland
No i mam Lava Tube :D

No super, teraz, mając LT, powinieneś bardziej się przekonać do kartomizerów, zwłaszcza soft tipów, które na 4,8 - 5 V działają idealnie, a i duale lepiej działają na nieco wyższym napięciu niż to co dają same 18650 3,7 V. Ja z LT jestem zadowolony, nie mniej niż z PV, a nawet bardziej, bo działa równie dobrze jak PV a jest dużo lżejsze. Napisz czy jesteś zadowolony z możliwości regulacji napięcia i działania LT ?
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Vmod jest zaprojektowany przeslicznie i jest bardzo maly. Dlugosc 8cm bez ustnika
i szerokosc 3.5cm i grubosc 2cm.
Mozna kupic rozne kolory obudowy, ja mam czarna i drzewo-podobna, ktora jest moja
ulubiona. W dotyku przypomina skore, bardzo przyjemne odczucie.

Jak kupilam to palilam na nim od Vapage atomizery i ich kartomizery bo byly w komplecie
... i palilo sie do d...py. Atomizery albo padna po jednym dniu albo jest malo dymu
a tak wogole krotko to musza nad nimi popracowac. Kartomizery od nich tez nie za dobre.
Smak jest bardzo dobry (podobny do IkenVape) ale po krotkim wapowaniu plyn mi pryskal do ust,
sa krotsze od normalnych kartkow chyba o polowe.
A na dodatek to plyn ciekl i trudno mi bylo na poczatku to zlokalizowac.
Wkurzylam sie kapke bo modzik mi sie okropnie spodobal z wygladu ... no ale wyglad wygladem
a gdzie przyjemnosc z palenia !... ale sama wiedzialam ze moge miec klopoty bo przed
kupnem caly thread o nim poczytalam... no i sprobowalam sobie (...nie miala Baba klopotu...
... kupila se krowe).

No ale to przeszlosc. Do tego moda uzywam zwyklych LR Boge i odkad je uzywam nie mam
absolutnie klopotow. A Boge LR kartomizera to nie musze reklamowac bo sami wiecie, ze jest dobry.
Trzeba mi bylo nauczyc sie jak podawac plyn do kartomizera i teraz
jestem bardzo zadowolona. Vmod jest w moim codziennym uzytku.Nie pale na nim za duzo
bo co bym robila z innymi ktore czekaja w kolejce... Zreszta ja nigdy nie uzywalam
jednego epapierosa w ciagu dnia... nudno by mi bylo. A tak... to na jednym kawke sobie
pykne... a potem ciasto z innego...brzoskwinka przygryze...truskawke powacham i porzadnego
dymka tytoniowego na koniec. i na nowo.

Sumujac, bardzo prosty 3.7V mod , calkowicie mechaniczny, nic nadzwyczjnego albo olsniewajacego w
dzialaniu. W uzyciu niezwykle wygodny i praktyczny ze wzgledu na rozmiar i ksztalt i najwazniejsze dla mnie
posiada wewnatrz pojemnik na plyn.
:)
157zpmv.jpg
e85maa.jpg
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Du Bocage V1.1 jest portugalskim modem.Mozna palic na nim 3.7V, 6V i 7.4v.Ja pale na 3.7V uzywajac
HH357 atomizer i nic mi wiecej nie potrzeba poniwaz pali sie swietnie od momentu otrzymania.
Producent tego moda jest nowy na rynku i mysle,ze nie jest jeszcze doceniany za wspanialy wyrob.
Tak jak zaczelam uzywac plynu nikotynowego Bounty Hunter ponad rok temu nie byl jeszcze znany
a dzisiaj jest jednym z najlepiej sprzedajacych sie plynow nikotynowych tutaj, tak bardzo zycze sukcesu
dla tego producenta.
Du Bocage jest modem drewnianym nie klejonym. Jest jednym kawalkiem drewna pieknie wystruganym.
Jakosc pracy jest fantastyczna na piatke z plusem. W dotyku jest atlasowy i gladki.
Dlugosc niecale 9cm, szerokosc niecale 6cm i grubosc niecale 3cm.
Oczywiscie posiada pojemnik na plyn nikotynowy 6ml. Na jednej baterii 18650 3000mah palic mozna
dwa dni bez problemu. Wykonanie w srodku jest silne i solidne. Zadnych klopotow w uzyciu, czysta przyjemnosc
zakladajac ze epalacz lubi box mody.:)
11m5j09.jpg
k9ewyd.jpg
 
Last edited:

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Sweet Vape VvF jest to chyba najmniejszy zmienno-napieciowy mod na rynku i jest przeslicznie-fantastyczny :laugh:.
Dlugosc 7cm, szerokosc 5cm i grubosc 2cm. Pracuje na dwie baterie 15270 600mAh 3.7V.W srodku
jest wszystko bardzo ciasniutko zorganizowane. Buleleczka na plyn jest 3ml.Chyba najczesciej siegam po tego malucha.
Ten modzik kupilam od SweetVape.com, ktory jest rowniez producentem nieslychanie tutaj popularnego Grip.
Grip powinnam otrzymac za niedlugo bo czekam w kolejce od poczatku wrzesnia. Wybralam bardzo ciekawe drewno i Brad,
producent jest przemilym czlowiekiem.
Sweet Vape VvF pracuje nienaganie od dnia pierwszego.Absolutnie zadnych wyciekow plynu tak samo jak w Du Bocage.

Sumujac to wszystko:

... za ciasno im w torebce...plecaczek by trzeba...:p
2wnz3mu.jpg
anlx0h.jpg

Na dolnym zdjciu oprocz modow jest my Ego Booster z IkenVape 901 atomizer i nalozony
901 DRIP SHIELD od Empire Mods i zmienno-napieciowe Ego :).
kamfy1.jpg
 
Last edited:

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
Ano nieco popuffałem :vapor: jest dobrze :D
A oto fotki :
IMAG0034.jpg
IMAG0033.jpg
i z liqnatorem
IMAG0039.jpg
. Kaazz... zawsze zapomne Ci powiedziec, ze okropnie lubie Twoj avatar...zajewabiscie swietny ten ludek !!! :laugh:
to moja ulubiona postać :rickroll: cociaż Królik też jest niezły :laugh: ale jakoś się nie widzę jako Królika :p
Twój avek też czadowy jest :)
 

makomp

Full Member
Nov 28, 2011
27
13
POLAND
To może też pochwalę się moją microkolekcją:D
IMG_0110 (Custom).jpg

Tego ostatniego z prawej nie potrzeba chyba przedstawiać Made in USA GLV Mini (3,7v)

IMG_0106 (Custom).jpg
G-tank + SturmMod (opisywał ooSTURMoo)

IMG_0104 (Custom).jpg IMG_0105 (Custom).jpg
Gepetto (produkcja Tampon666 - 2x 14500+stabilizator 5V)+ liquinator
Wykonany z litego kawałka drewna - orzech, bardzo dokładnie spasowany, idealnie leży w dłoni mimo, iż do najmniejszych nie należy. Ma obłe kształty i wręcz idealne symetryczne zaokrąglone brzegi. Oczywiście uroku dodaje mu również grawer (na życzenie) i polakierowanie. Jest bardzo lekki mimo swoich gabarytów, świetnie wygląda a zasila parowniki jak kocioł lokomotywę. Wielki szacun dla twórcy (Tampon666), robota godna pokazywania i polecania!

IMG_0107 (Custom).jpg
K1 (produkcja Krzysiek-1 z papierosyforum.pl - zasilany 1x14500 (3,7v) bez zbędnej elektroniki)
Długo czatowałem na tego moda, aż wkońcu mam:p, Wykonany ze stali nierdzewnej, zasilany z baterii 14500, prąd płynie po wciśnięciu guzika w dolnej części moda, bardzo mały i wygodny. Na dodatek jest to biały kruk, bardzo mało tych modów widziałem, a ściślej mówiąc to aż 2 szt, a o trzeciej słyszałem od posiadacza.
 
Last edited:

mikad

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
May 28, 2011
106
15
France, dept. 77
Widzialam na 'zielonym" ze Mikad ma Gapetto. Mikus napisz Twoja opinie kochana. Co tam u Ciebie slychac:).
Hej hej Kasienka, a no mam. Boxik bardzo fajny, tak jak pisal makomp, jest leciutki, zgrabny i fajnie sie go w lapce trzyma.
Raczej, jak dla mnie, do uzytku stacjonarnego.
Wykonany bardzo ladnie, ogolnie nie mam zastrzezen i moge spokojnie polecic.

Twoja kolekcja jest nieziemska :)
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread