• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Czy moda na Moda to tylko moda ?

Status
Not open for further replies.

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Czyli tak czy tak było by ok. Najbardziej martwi mnie gwintowany środek, przed zamówieniem albo pożyczę od kogoś kicka albo podeślę uranosa do testów. Chociaż pewnie jak się nie sprawdzi, nie będzie problemu ze sprzedażą ;)

EDIT: batki doszły, Uranos odpalony :) Żadnych strat nie stwierdzono :D Jedynie problem mam z SE2, grzałka 1,5ohm i dymi dużo gorzej niż na VV boxie z takim samym napieciem. Kartek ST LR daje radę wzorowo, więc możliwe że batki (Hi-Max, ponoć bardzo dobre) nie wyrabiają. Muszę ukręcić grzałkę z jednym zwojem więcej, może będzie lepiej :)

Wracając do Kicka. Sprawdziłem długość, i wkręca się ok 1cm powyżej gwintu (jest niższy niż na fotce jaką wcześniej wrzuciłem). Batki z PCB, więc w sumie jest szansa że wejdzie 18650 + Kick, jak nie to 18500

EDIT: I baniaczek od JacekMr, świetne wykonanie, idealnie komponuje się z Uranosem :) Do tego ST LR i spokojnie można jarać od początku do końca batki :D

IMG_20120313_104803.jpg
 
Last edited:

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Kobra świetna jest, chyba zafunduję ją sobie niedługo bo przycisk w uranosie czasami trochę mnie wnerwia.
Tą radełkowaną część w A2 dałeś do złocenia? Świetnie się prezentuje z Kobrą :D A jakby tak całego pozłocić i wkręcić do goldena... :thumbs: Szkoda że nie będzie Goldena na 18650, mniejsze batki jakoś mnie nie przekonują ;)
 

Kaazz

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Oct 19, 2011
117
35
Poland
Kobra świetna jest, chyba zafunduję ją sobie niedługo...
Tą radełkowaną część w A2 dałeś do złocenia? Świetnie się prezentuje z Kobrą :D A jakby tak całego pozłocić i wkręcić do goldena... :thumbs:
Ano jest :D a co do radełkowania ... złocenie :blink: no co Ty ? najchętniej to bym wszystko wypiaskował :D :D
hmmm ... chyba mosiądz mi wyłazi :glare:
Edward Nozycoreki said:
bo przycisk w uranosie czasami trochę mnie wnerwia... Szkoda że nie będzie Goldena na 18650, mniejsze batki jakoś mnie nie przekonują ;)
uuu... a co się dzieje z przyciskiem? szura czy zacina się?
Z małymi batkami da się żyć:p 14650 w Sturmie się sprawdzają :D
A zagadałeś do satora ? może wystruga Ci indywidualnie?
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Lol, na fotach wygląda jakby był złocony :D :D :D

Co do przycisku, to nie zawsze się załączał, ale wczoraj popołudniu jeszcze raz go dokładnie wyczyściłem (prawie godzina mi zeszła, trzeci raz czyściłem i ciągle coś czarnego zbierał), dałem pastę przewodzącą i chodzi perfekcyjnie, za każdym razem odpala.

Pytałem kiedyś satora o wersje na 18650 to nie przewidywał takiej wersji, a ostatnio na forum pisał że już goldenów nie będzie strugał tak więc raczej pozamiatane...

Wracając do Kicka, to pewnie widziałeś u nas na zielonym, ale Uranos się nie nada. O ile wymiar jak i gwintowany środek nie sprawi problemów aby był styk, to przy każdej próbie regulacji będzie problem z jego wyjęciem. Jakby potek był od strony batki nie było by problemu, można by regulować bez wyjmowania batki. Pewnie często i tak bym go nie regulował, ale wiadomo jak to jest na początku, chciałoby się przetestować każde ustawienie :) Tak więc poczekam aż sprawię sobię Kobrę :) Tylko z tego co pisał ssnowak, w Kobrze cały czas będzie podawane napięcie i nie wiadomo jak to wpłynie na Kicka... Sam już nie wiem...
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
LOL...juz dawno wiedzialam zescie zaawansowani w tych waszych slicznych srebrzaczkach...:lol:...no i to krecenie grzalki...wiecie tak to fajnie wiedziec, ze inni wiedza tak duzo wiecej odemnie...bo to takie piekne wyzwanie aby czytac i sie edukowac ...juz nawet kupilam solidne sznurki od inhalera i te jakies tam druty do tego...tero pomysle o bance...o Boze, ale interesujace wyzwanie i hobbi. Dzieki Panowie.

...a tera lece do placuszki ziemniaczane...juz mi wszystko skwierczy i pachnie przepieknie...idzcie do Hyde Park...zobaczyc co na patelni...bo to dla Was tez...z moja mysla.:p
 

Tomba

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Mar 22, 2012
141
79
Poland
Kobra świetna jest, chyba zafunduję ją sobie niedługo bo przycisk w uranosie czasami trochę mnie wnerwia.

Pewno, że jest świetna :D
4qk5fn.jpg


Kupuj, ale od razu podpisuj, by Ci na spocie nie podmienili :)

Długo broniłem się przed modami, ale teraz to juz nie odpuszczę.
Miałem TVP, mam 2 x gepetto, teraz Kobrę i TVM też nie odpuszczę :D
 

kijan77

Full Member
May 29, 2011
12
5
Poland / Poznań
O Kobrze myślałem zwykłej, nie TV ;) TV jest fajna, ale IMO za duża, wolę już rurę na 18650 + Kicka, i stąd właśnie pomysł na Kobre bo Uranos nie nadaje się do Kicka :(
Kobra - czy to TV czy zwykła - to dobry sprzęt, ale epalacz mógł inaczej rozwiązać głowicę. Gwint mógł być bardziej schowany bo tak niestety mamy przerwę po dokręcenia praktycznie każdego parownika. Raczej covera na to sie nie znajdzie. No i sam moduł głowicy mógłby być trochę mniejszy.

Tak czy inaczej ja jestem bardzo zadowolony ze swojej Kobry TV :D Wizualnie mi się podoba (gdyby nie ta pierońska przerwa...) i co do pracy też nie mam zastrzeżeń. IMO jeden z najlepszych modów ukulanych nad Wisłą.
25158881.jpg
 

kijan77

Full Member
May 29, 2011
12
5
Poland / Poznań
Ciężko będzie. Z tego co pamiętam PuCH2 mu to też sugerował - epalacz nie chciał zmienić tej konstrukcji...
W zasadzie wystarczyło by cofnąc gwint o 2 mm do środka i zrobić kanały do przepływu powietrza.
Tak czy inaczej - nie jest to moją zmorą :D

Edward Nozycoreki said:
Ale najpierw Foga muszę się pozbyć bo fundusz efajowy na chwilę obecną wynosi 0
No jestem ciekaw czy ci pójdzie za tą cenę :p
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread