• This forum has been archived

    If you'd like to post a thread, post it here instead!

    View Forum

Czy moda na Moda to tylko moda ?

Status
Not open for further replies.

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
A to moje nowe maleństwo, foty nawet nie oddają części tego jakie to piękne :D oczywiście paps i gienek mają taki sam odcień stali, foto tylko tak wyszło ;)

paps_gienek.jpg
 

Tomba

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Mar 22, 2012
141
79
Poland
Też mam takiego jak Edziu (tego po lewej stronie) - działa perfekcyjnie. Uzgadniam kolejnego w zmienionej szacie. Jak dostanę, to też zapodam fotki.
Mam też uranosa (na aku 16650) po przeróbkach głowicy i przycisku i jestem z niego również zadowolony.

Jeszcze tylko dwa gienki i też kończę z zakupami ;)
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Wszystkie sa sliczne !!!...Calym serduszkiem ciesze sie dla Was !!!


Ja tez zrobie fotki jak poskadam moje cudaki...a jeden z nich jest przesliczny ...ale to tylko dla kobietek pewnie ale i tak sie z Wami podziele :laugh:.
A2 TM dzisiaj przyszedl i mam nowa mini Lambo chromowe z nowa funkcja pomiaru ohm atomkow itp, fajniutki i nieduzy.
Eternity zamowione tez.
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Myslalam, ze bede krecic moja pierwsza w zyciu grzalke w ten weekend...ale nie wytrzymalam...no i moi kochani ukrecilam dzis wieczorem ! Do mojego AT2 TM ! i wyszla mi 2.1 Ohm !
Balam sie czy i jak sobie poradze z knotem ale i knot mi wyszedl za pierwszym razem!...wiecie co sama jeszcze nie wierze.
Na poczatku mi przypalalo troche i jak sprawdzilam to knot byl za wysoko, no to troszke posunelam do dolu i pali jak z komina.Wlaczylam filmik instrukcyjny, ktory ogladalam wczesniej bardzo dokladnie kilka razy, a jak krecilam grzalke i knota to zatrzymywalam i sprawdzalam czy czegos nie pokrecilam.
A jak skonczylam i jak wlaczylam guzik paleniowy i zobaczylam, ze sie jarzy ten drut to "aha" glosno sobie powiedzialam:laugh:.
Tanka (niebieskiego) napelnilam sobie budyniem waniliowym od Kick Bass i sobie smacznie wapuje jakies pol godziny ...zeby mi sie tylko nic nie popsulo.
Do Imista tez sobie zrobie knota na SS siateczce.
No to wszystko na dzisiaj i tak bardzo chcialam sie z Wami podzielic o tym :)!
Prosze napiszcie mi na co musze uwazac na przyszlosc z tymi grzalkami jesli macie jakies uwagi tez.
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
O meshu to można by eseje pisać, każdy musi wypracować swoją metodę :) Na YT jest od groma filmików i porad. Najważniejsze to dobrze zoksydowany knot, a jak sobie z tym nie radzimy to myk z bibułką, sprawdzenie czy nie ma hotspotów (jak są to korekta ustawień zwoji lub knota), i tyle. Zalać i jarać :vapor:
 

Kasia

Super Member
ECF Veteran
Jun 29, 2011
539
302
USA
Spheroid przyszedl dzisiaj. Wspanialy czas bo zamowilam w czwartek a dzis jest poniedzialek.
Nie mam teraz czasu aby go skladac. Mam pytanie do Was:
Ile tej watki nakrecic?...caly pasek co mi przyslali? czy uciac troszke bo czytalam, ze niektorzy podcinaja watke.
Dzieki za pomoc jak byscie mieli czas odpisac :).

P.S a jak macie wiecej uwag co do tego parownika to tez sie zamieniam w "sluch".
 

Edward Nozycoreki

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 7, 2011
141
77
39
Poland
Jest przecież wszystko na fotkach ;) Guziol od dołu na neodymach, z blokadą :) Jedyne co mi się nie podoba, to średnica 25,4mm... Zyskujemy przez to na wysokości (4ml pojemności przy malutkich wymiarach), ale zyskujemy też na wadze przez grube ścianki tulejek na batki...
Widać to na fotkach że ścianki cienkie nie są. No chyba że są podtoczone w środku, gdyż z fotek wynika że batka "wchodzi" do guziola i głowicy, więc nie będzie latać na boki jak ścianki będą cienkie między gwintami. Mam nadzieję że skumacie o co mi chodzi :p
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread