Έλληνες (pp)

Status
Not open for further replies.

Gabriel74

Ultra Member
ECF Veteran
Mar 23, 2012
1,757
733
Greece
Α ρε Θάνο...
Γουστάρω να υποκλίνονται όλοι στον Έλληνα moder...
Να πήγαιναν όλα τα πράγματα στην Ελλάδα όπως τα GG, τι καλά που θα ταν...
Από εβδομάδα με το καλό κι εγώ με Ποπάρα...:toast:

Κάπταιν σε ευχαριστώ αδερφε για την βοήθεια, τελικά βρήκα άκρη με την αγγελία...
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Αντε με το καλο η Πεννυ Γαβριηλ.!
Ολα θα πανε καλα ρε φιλε, αφου το ειπε ο Πατερ. Μην σε απασχολει τιποτα.

Σε ευχαριστω αδερφε
Α ρε Θάνο...
Γουστάρω να υποκλίνονται όλοι στον Έλληνα moder...
Να πήγαιναν όλα τα πράγματα στην Ελλάδα όπως τα GG, τι καλά που θα ταν...
Από εβδομάδα με το καλό κι εγώ με Ποπάρα...:toast:

Κάπταιν σε ευχαριστώ αδερφε για την βοήθεια, τελικά βρήκα άκρη με την αγγελία...
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
ειδες ρε Γαβριηλ οι φιλοι? Αμεσως να βοηθησουν!!! αχαχαχα
Ειπα σε ένα φιλαράκι ΄΄άντε να έρθει η Ποπάρα να ξεκουραστεί λίγο και ο καημένος ο ΙΑΤΤΥ΄΄.
Και μου λέει ΄΄αν θες σου τον ξεκουράζω εγώ΄΄...αχαχχαααααα
 

Gabriel74

Ultra Member
ECF Veteran
Mar 23, 2012
1,757
733
Greece
Τα παν οι Γερονταδες ρε Θάνο.
Αλλά με ψιλοτρομάζει που μέχρι να έρθουν τα καλά θα πρέπει να περάσουμε από πολλές αναποδιές...
Και όλα αυτά θα τα δει η γενιά μας έλεγε ο Γέροντας...
Τεσπα ας μην το μετατρέψουμε από GGforum σε θεολογικό... :laugh::laugh::laugh:
 
Παιδιά δεν ξέρω, εγώ δεν έχω δοκιμάσει ούτε iatty ούτε οδυσσέα καθώς η Πηνελόπη είναι το πρώτο μου προιόν GG,
και πλέον δε μπορώ να ατμίσω τίποτα άλλο. Σας διάβαζα και θεωρούσα υπερβολικά τα σχόλια.
Αλλά τι να πω, ίσως τελικά ότι λέγατε να ήταν και λίγο. Και έχω δοκιμάσει και πολλά.
Ένα μεγάλο μπράβο και πάλι ρε συ Θανάση.
Χαίρομαι που είμαι και εγώ πλέον στο GG club.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
σε ευχαριστω ιδιαιτερως chris και καλως ηρθες στο GG. Nα εισαι σιγουρος οτι κανεις δεν θα σε απογοητευσει εδω μεσα, ουτε ο κατασκευαστης αλλά ουτε και τα μελη του club.
welocome home:toast:
 

R.D.Sponge

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 27, 2012
189
124
Athens, Greece
Μετά από μερικές μέρες βαριάς χρήσης της Πηνελόπης, μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Συναγωνίζεται στα ίσια τον Οδυσσέα, και μάλιστα για τα γούστα μου, στις καπνικές γεύσεις τον ξεπερνάει.
Ένα άλλο σημαντικό πλεονέκτημα είναι ότι έχει σχετικά μικρές απαιτήσεις σε τροφοδοσία,
πράγμα πολύ βολικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι (μικρή μπαταρία-μικρό μέγεθος).

Μία ένσταση μόνο έχω: το ότι κυκλοφόρησε μόνη της - αυτό της έκοψε πόντους.
Ξέρω τις καθυστερήσεις που παρουσιάστηκαν στα ηλεκτρονικά, αλλά αν κυκλοφορούσε πακέτο με τον Πρωτέα, όπως ήταν το αρχικό σχέδιο, πιστεύω ότι θα είχε σαρώσει τα πάντα.
Φυσικά για μας, τους φαν των GG δεν υπάρχει πρόβλημα, όποτε και να κυκλοφορήσει ο Πρωτέας, θα την ζευγαρώσουμε :laugh:
 

Omega.gr

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Jan 24, 2012
250
363
Greece
Θαναση η Πηνελοπη ειναι απαιχτη , απλα !

Ευτυχως πηρα δυο γιατι η γυναικα τηννκοιτουσε με μισο ματι ετσι μου την εχω ολη μερα στο στομα. Η ζηλιαρα. Ετσι εχει και αυτη τη δικη της και με αφησε ησυχο !
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Πολυ χαιρομαι rd για το οτι η Πηνελοπη ειναι αυτο που περιμενες.:)
Για το τελευταιο δεν εχεις αδικο. Καταβαλλω σοβαρες προσπαθειες με τα ηλεκτρονικα και παροτι ειμαι ετοιμος για το πρωτοτυπο εχω γελοιες καθυστερησεις απο τις εταιριες. Ειμαι ομως πλεον πολυ κοντα στην τελικη κατασκευη:)
Μετά από μερικές μέρες βαριάς χρήσης της Πηνελόπης, μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Συναγωνίζεται στα ίσια τον Οδυσσέα, και μάλιστα για τα γούστα μου, στις καπνικές γεύσεις τον ξεπερνάει.
Ένα άλλο σημαντικό πλεονέκτημα είναι ότι έχει σχετικά μικρές απαιτήσεις σε τροφοδοσία,
πράγμα πολύ βολικό, ειδικά τώρα το καλοκαίρι (μικρή μπαταρία-μικρό μέγεθος).

Μία ένσταση μόνο έχω: το ότι κυκλοφόρησε μόνη της - αυτό της έκοψε πόντους.
Ξέρω τις καθυστερήσεις που παρουσιάστηκαν στα ηλεκτρονικά, αλλά αν κυκλοφορούσε πακέτο με τον Πρωτέα, όπως ήταν το αρχικό σχέδιο, πιστεύω ότι θα είχε σαρώσει τα πάντα.
Φυσικά για μας, τους φαν των GG δεν υπάρχει πρόβλημα, όποτε και να κυκλοφορήσει ο Πρωτέας, θα την ζευγαρώσουμε :laugh:
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
σε ευχαριστω πολυ Ωμεγα, αυτο ηθελα να ακουσω! Οσο για την γυναικα σου, δεν γινοταν να μην της παρεις μια Πηνελοπη γιατι θα ειχες την γκρινια της αρκουδας για τα επομενα 10 χρονια :lol:
Θαναση η Πηνελοπη ειναι απαιχτη , απλα !

Ευτυχως πηρα δυο γιατι η γυναικα τηννκοιτουσε με μισο ματι ετσι μου την εχω ολη μερα στο στομα. Η ζηλιαρα. Ετσι εχει και αυτη τη δικη της και με αφησε ησυχο !
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread