Έλληνες (pp)

Status
Not open for further replies.

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
Ολα τα gg προιοντα ειναι υποτιμημενα Γιωργο. Ποιοτητα, σχεδιασμος και παροχες δεν εχουν καμμια σχεση με τον ανταγωνισμο και παρ' ολα αυτα ειναι ισως και φθηνοτερα απο πολλα μοντ τα οποια δεν αξιζουν ουτε το 10% της τιμης τους. Το τοπιο ομως θα ξεκαθαρισει συντομα ελπιζω.
 

pany

Senior Member
ECF Veteran
Mar 31, 2012
204
116
49
Cyprus
Θανάση ένα μεγάλο μπράβο και από την Κύπρο. Και οι 2 Πηνελόπες που έχω πάρει δουλεύουν άψογα και όπου νάνε έχουν στρώσει καλά και από θέμα γεύσης και ατμού. Μια μικρή απορία μόνο. Σε παλαιότερο πόστ είχες εισηγηθεί τη χρήση 0.15 σύρματος για να φτιάχνουμε τις δικές μας αντιστάσεις. Οι έτοιμες όμως που έχω πάρει με τί σύρμα είναι φτιαγμένες? Δεν μου φαίνεται για 0.15 πάντως.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
σε ευχαριστω pani:)
Το ετοιμο συρμα ειναι 0,18 και τελευταια στελνω 0,20. Το πρωτο ειναι 1,7 ωμ και το δευτερο 1,4 ωμ. Θα εβαζα 0,15 συρμα αλλα εςβγαινε σε πολλα ωμ και δεν το προτιμησα γι αυτο και μονο το λογο.
Θανάση ένα μεγάλο μπράβο και από την Κύπρο. Και οι 2 Πηνελόπες που έχω πάρει δουλεύουν άψογα και όπου νάνε έχουν στρώσει καλά και από θέμα γεύσης και ατμού. Μια μικρή απορία μόνο. Σε παλαιότερο πόστ είχες εισηγηθεί τη χρήση 0.15 σύρματος για να φτιάχνουμε τις δικές μας αντιστάσεις. Οι έτοιμες όμως που έχω πάρει με τί σύρμα είναι φτιαγμένες? Δεν μου φαίνεται για 0.15 πάντως.
 

imeothanasis

Unregistered Supplier
ECF Veteran
Feb 13, 2009
47,882
34,510
Athens, Hellas
gg-goldengreek.com
σε ευχαριστω και εσενα aki, να εισαι καλα:)
μπραβο ρε θαναση νασε καλα να μας φτιαχνεις παντα τετοια ωραια πραγματακια εισαι Αψογος keep on rocking
 

paris307cc

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Feb 15, 2012
234
145
Athens-Greece
Θανασσσσσσσσσσσσσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.....
σκοτωνει η πηνελοπη φιλε...
τα σεβη μου για τη δημιουργια σου!!!

αψογη κατασκευη
μπραβο κ παλι μπραβο...

αυτα...
οτι αλλο θελεις με ρωτας:lol::lol::lol::lol:
 

paris307cc

Senior Member
ECF Veteran
Verified Member
Feb 15, 2012
234
145
Athens-Greece
αχαχαχα, να εισαι καλα αρχηγε μου:)
Οντως εχω μια ερωτηση. Της βαζεις διπλο φυτιλι τοπικα οπως ο peri?

μονο 3αρι φυτιλι...

ειναι μικρη ακομα...
οταν μεγαλωσει λιγο θα της μαθω κ αλλα κολπα...:lol::lol:
 

bill888

Full Member
Mar 29, 2012
55
13
45
greece
θαναση εχεις κανει απιστευτη δουλεια στην ποπη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αλλα κ στον new οδυσσεα εχω παθει πλακα με το τι γευσεις μου δινει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread