Oh wow! Thanks for this. I really enjoy tasting RY4 juice.

Nom Nom! The problem in using it is a valid point raised by my wife. "It is thick, lingers forever. I don't like it", she tells me. Then, our dogs kind of do this rebellion thing for a week. Their mamma is mad at papa, ergo they raise Hades for papa.
I'm looking at a review of Tribeca. May pay more for some to try, he says realizing the silliness of it. See it's priced at ~$0.67 per ml, in glass bottles even. Only a slight more than my tolerable ~$0.50 per ml in plastic bottles. Not enough difference for me to be discourage by cost.
Yep, I know if I D.M.S the costs would be drastically reduced. Well, I can see two differing views on this. It is fine to cut your costs as a consumer, great! At the same instance it is also as valid and great to support small businesses who cater to us as consumers. If they aren't earning enough to stay afloat, they go away. Big tobacco gains more toeholds for the win. This is why while yes, I like cutting my costs, I also do not mind spending (within reason) for gear & juice.